Internetowa wypożyczalnia biżuterii
kobieta bawiąca się biżuteriązłoty miś

BIZUMANIA została stworzona przez kobietę - dla kobiet. Po to, by dać możliwość zabawy biżuterią każdej kobiecie. Chcemy, by każda z nas poznała lekkość doświadczania luksusu. By każda z nas mogła zmieniać się bez ponoszenia dużych kosztów. Bez ryzyka. By można było zawsze i wszędzie sięgać po więcej! Na prostych zasadach i jasnych warunkach możesz wypożyczać, nosić i wymieniać biżuterię. Wygoda i łatwość dostępu sprawiają, że oszczędzasz czas i pieniądze. Za jednym kliknięciem Twoja biżuteria jest dostarczana czysta i lśniąca pod same drzwi, tam gdzie chcesz, a to oznacza więcej czasu na to, co ważne. Za cenę kupna jednej sztuki biżuterii możesz wypożyczyć wiele innych. Z każdego miejsca, w każdej chwili wybierasz to, co potrzebujesz lub na co masz ochotę! Dobieraj do stroju lub nastroju! Różnorodność oferty i bogactwo wyboru to nie tylko możliwość ciągłej wymiany produktów, ale przede wszystkim niezapomniana przyjemność kreowania nowych wrażeń i doświadczeń.

Poczuj lekkość wypożyczania!

Tak jak Twój styl, życie czy budżet się zmienia, Twoja biżuteria też może! Bez dodatkowych kosztów! Masz ochotę zmienić wizerunek? Dajemy Ci tą możliwość, baw się blaskiem! Nie poprzestawaj na tym co zwykle! Tak, teraz możesz! Poczuj lekkość wypożyczania!

kurier doręczający kobiecie biżuterię

BIZUMANIA jest kobietą

Jest kobietą nowoczesną, ciekawą świata, innowacyjną. Bardzo bliska nam jest idea eco minimalizmu - bez niepotrzebnego konsumpcjonizmu, bez kupowania, bez konieczności posiadania.

lekkość wypożyczania

Sharing Economy

Naszą biżuterię się nosi, nasze opakowania się zwraca, to ideologia, która nam przyświeca. Nurt “sharing economy” zachwyca nas lekkością i za tym podążamy. Nie oznacza to, że odcinamy się się od tradycji. Zatrzymaj na zawsze to, co jest dla Ciebie drogocenne, rodzinne pamiątki są bezcenne, dla nas także. Ale nie musimy gromadzić dóbr by poczuć radość, szczęście. Daje to wolność wyboru i możliwość przeżywania różnych emocji, w różnych momentach Twojego życia, spełniania marzeń. BIZUMANIA pasuje do chwili.