Zobacz nową odsłonę naszego BLOGA!

W związku z coraz większym zainteresowaniem naszym blogiem ulepszyliśmy go nieco, by łatwiej i wygodniej czytało się teksty o biżuterii, najnowszych trendach i nowościach, ślubnej biżuterii czy po prostu o internetowej wypożyczalni biżuterii.

Teraz możesz filtrować wpisy po wybranych kategoriach: Aktualności, Ślub, Biżuteria, Trendy. Możesz wybrać jeden filtr kategorii, lub maksymalnie trzy.

W kategorii Aktualności znajdziesz informacje o wydarzeniach i eventach w BIZUMANII, akcjach promocyjnych, czyli o tym, co się aktualnie u nas dzieje.

Kategoria Ślub to pakiet wpisów pełen ślubnych inspiracji, informacji o tym, jak dobierać biżuterię ślubną, jak o nią dbać i na co zwrócić uwagę dobierając np. kolczyki ślubne. Oczywiście tutaj też wspomagamy was wiedzą jak wypożyczać biżuterię w BIZUMANII na ślub, wesele i wszelkie okazje związane z tym wyjątkowym czasem w życiu pary młodej!

Kategoria Biżuteria to swoisty przewodnik o tym, jak dbać o biżuterię, co robić by zawsze była piękna,  jak dobierać poszczególne jej elementy, no i oczywiście jak ją nosić na różne okazje. 

Kategoria Trendy mówi sama za siebie - opisuje najnowsze trendy związane z biżuterią i modą. Znajdziesz tutaj inspiracje, informacje i wszystko to o czym w danym sezonie wypada wiedzieć.