Najmodniejsza biżuteria i najnowsze trendy na 2021!

Z wybiegów największych kreatorów mody do twojego domu! Podpowiadamy jaką biżuterię nosić i jak ją nosić w tym roku, by wyglądać modnie i poczuć się stylowo! Na co dzień, w pracy, na specjalne okazje!

Otóż w tym roku możesz pozwolić sobie na więcej! O tak! I to dosłownie, bowiem biżuterię nosimy warstwowo... kaskadowo.

To dobra wiadomość zarówno dla minimalistek, jak i wielbicielek okazałej biżuterii.

W odróżnieniu od 2020 r. kiedy to obowiązywała zasada "Raz, a dobrze", dzisiaj możesz tworzyć zestawy, komplety układające się w mniej lub bardziej ułożone warstwy z subtelnej, jak i cięższej biżuterii.

Jedyne o co należy bezwzględnie zadbać to o to, by poszczególne elementy pasowały do siebie, a wyjęte z zestawu nadal prezentowały się doskonale, jako pojedynczy dodatek.

Jak połączyć biżuterię by wyglądać modnie i stylowo?

Wybieraj naszyjniki różnej długości, o podobnym splocie. Mogą mieć różne zawieszki, ale chodzi o to, abyś dobierając biżuterię zachowała jakiś wspólny mianownik. Nie bój się za to łączenia kolorów złota. Białe i żółte świetnie komponują się ze sobą. W tym roku można pozwolić sobie na wiele, spokojnie odchodząc od tradycyjnego myślenia dotyczącego noszenia biżuterii. Grubsze naszyjniki bliżej szyi, a cieńsze mogą być dłuższe, niech opadają kusząco na dekolt.

Pierścionki - w tym sezonie noś najlepiej jeden obok drugiego, a nie jeden za drugim. Lubisz minimalizm - wybierz delikatne obrączki. Lubisz duże pierścionki czy sygnety? Ten rok jest dla Ciebie! Pamiętaj, że jeden sygnet w zestawie wystarczy. Warto dodać, że kobiece sygnety są hitem tego sezonu!

Kolczyki to jeden z ulubionych rodzajów biżuterii, najchętniej noszony i najczęściej zmieniany. Jeśli nie miałaś wcześniej okazji, w tym sezonie nie zapomnij poeksperymentować z nausznicami. Te bogato zdobione są najmodniejsze. Jeśli wybierasz subtelne to koniecznie kilka. Tak, nausznice są kolejnym hitem tego sezonu!

Bransoletki noszone warstwowo tworzą hipnotyzujące komplety. Znasz je zapewne z wakacyjnych relacji w social mediach, więc niech powstrzymuj się by stworzyć swój zestaw. Poddaj się nowemu trendowi, słuchając swojej intuicji. To zawsze działa.

Wybieraj biżuterię i kompletuj ją. Jeśli nie chcesz wydawać kilkuset złotych, a nawet kilku tysięcy, ale jednak masz ochotę na zasmakowanie tego stylu, możesz skorzystać z oferty wypożyczalni biżuterii. Skomponuj swój zestaw, wypożycz biżuterię, baw się, bądź modna i wymieniaj biżuterię kiedy masz na to ochotę. . Koszt to zaledwie kilka procent wartości zakupu w przypadku jednorazowych wypożyczeń. W przypadku abonamentów jedna opłata daje możliwość wymiany biżuterii nawet kilka razy w miesiącu, przez pół lub cały rok. To jak Netflix na wypożyczanie biżuterii. Bez kaucji i dodatkowych opłat.

Ponadto jest jeszcze kilka trendów dozwolonych w noszeniu biżuterii w 2021 r., o których musisz wiedzieć! Jeśli w ubiegłym sezonie cieszyłaś się mogąc nosić duże dodatki, ręce w górę! W tym roku nie tylko możesz dalej się w nich rozpływać, nawet musisz komponować je w zestawy tworząc wyrafinowane, niby przypadkowe, choć tak naprawdę przemyślane komplety. Sama zobaczysz, że wkraczasz na pole gdzie noszenie biżuterii to sztuka! Dodatkowo zabłyśniesz w medalionach, kulistych dodatkach, przesadnie dużych i ekstrawaganckich kolczykach i ciężkich naszyjnikach (o splocie np. typu pancerka), wzbogaconych o proste i duże zawieszki! Zmieszane surowce, nieregularne struktury - tak, teraz możesz!

Baw się! Noś! Wymieniaj!

W tym roku noszenie biżuterii może wydawać się czystym szaleństwem, jednak przemyślana kompozycja tworzy zawsze ciekawy i przyciągający wzrok komplet biżuterii. Nowy Rok to nowe trendy, nowe możliwości, nowe doświadczenia! Ten trend może być kosztowny, pamiętaj więc, że z wypożyczalnią biżuterii nie musisz się ograniczać!