Świętuj z nami 2. Urodziny BIZUMANII!

BIZUMANIA ma już 2 lata. Z tej okazji mamy ochotę świętować nie jeden dzień, nawet nie weekend, ale cały tydzień! Korzystaj z urodzinowych promocji i ciesz się blaskiem wyjątkowej biżuterii cały czas z rabatem do -30%. Urodziny czas start!

W dniach 9.07 - 16.07 skorzystaj z 30% rabatu na wszystkie wypożyczenia, wybierając dowolną datę dostawy i zwrotu wybranej biżuterii, nawet do końca roku! 

Wejdź na naszą stronę, wybierz biżuterię, zarezerwuj ją na wybrany przez Ciebie termin, przed dokonaniem płatności w polu Kod rabatowy wpisz nasz specjalny kod urodzinowy: 2URODZINY i rabat automatycznie się naliczy :) Z kodu możesz korzystać tyle razy, ile chcesz!

A jeśli myślisz o abonamencie, bo lubisz zmieniać biżuterię bardzo często, to przez cały urodzinowy tydzień, możesz kupić wybrany plan abonamentowy w promocyjnej cenie! Sprawdź szczegóły i ceny!

Regulamin promocji urodzinowej znajdziesz tutaj.

W 2. Urodziny BIZUMANII świętuj z nami i ciesz się wyjątkowymi rabatami! Ilustracja @kazia_illustration

Dziękujemy za kolejny rok, że jesteś z nami, za każde wypożyczenie, opinię i kontakt. Urodziny BIZUMANII to dla nas wyjątkowy czas, kiedy z jednej strony podsumowujemy 2 lata nieprzerwanej pracy, a z drugiej… mamy przed sobą czas pełen wyzwań i ciągłych zmian. Dlatego każda Twoja reakcja czy komentarz, tak bardzo nas cieszy.

Nieważnie czy szykujesz się do ślubu, czy masz rocznicę, idziesz na imprezę albo chcesz po prostu założyć coś nowego - każdy powód jest dobry, by dołączyć do BIZUMANII, gdzie można wypożyczać, zamawiać, bawić się i wymieniać biżuterię bezustannie! Wystarczy przełączyć myślenie na ‘niegromadzenie’. 

Zapraszamy!