Stylizacja, makijaż i biżuteria ślubna czyli #bioreslubw2020

Rok 2020 jest bardzo zaskakujący, zmienny, nieprzewidywalny. Wybuch pandemii zmienił nasz dotychczasowy styl życia, czasowo lub bardziej trwale, odbił się także na przygotowaniach ślubu i wesela, a w zasadzie przewrócił wszystko “do góry nogami”.

Dzień ślubu to ten najważniejszy dzień, chcesz być zrelaksowaną i szczęśliwą panną młodą, cieszyć się chwilami, na które tak długo czekałaś zarówno w tym dniu, jak i samymi przygotowaniami. Co zrobić by zminimalizować ryzyko, by samej przygotować się bez stresu do ślubu i wesela?

Jeśli korzystasz z usług wedding planera to masz wiele rzeczy “z głowy”, może nawet wszystkie! Jeśli nie, wszystko przygotujesz sama, krok po kroku.

fot. Nataliebeautyyy i jej samodzielna stylizacja ślubna z biżuterią z Bizumanii

Często te końcowe detale dotyczące twojego wizerunku dopinacie na samym końcu same, być może musiałaś przełożyć datę ślubu ze względu na pandemię i niektóre ustalenia posypały się, stąd tak czy inaczej może Ci się przydać solidna dawka inspiracji jak się ogarnąć sprawnie przed ślubem…

Warto organizację ślubu i wesela podzielić na etapy - by nic nie przeoczyć i by nie zwariować.

I etap to określenie daty ślubu, wyboru miejsca na ceremonię i na wesele oraz spisanie liczby gości.

II etap przysparza najwięcej pracy kiedy to szukamy i wybieramy suknię ślubną i garnitur Pana młodego, fryzjera i makijażystkę, zaproszenia ślubne, dekoracje ślubne, kwiaty, tort, atrakcje, prezenty dla gości, dla rodziców, fotografa i kamerzystę, dj-a lub zespół, który zapewni odpowiednią oprawę muzyczną, kurs tańca jeśli jest potrzebny. To czas kiedy rezerwujesz terminy u wszystkich usługodawców. Ustalasz terminy na zabiegi do kosmetyczki lub salonu dla Ciebie i przyszłego męża - wszystko powinno być zaplanowane.

fot. Feel 8 studio, przygotowanie i aranżacja: Architekci Przyjęć

III etap to ostatni miesiąc przed ślubem, w którym zamykasz ostatecznie listę gości. Ustalasz dokładne menu, desery, jeśli jest konieczne dopinasz na ostatni guzik transport dla gości do domu weselnego i planujesz gdzie, kto będzie spał. Weryfikujesz poprawność imion i nazwisk na winietkach czy prezentach dla gości. Umawiasz się na konkretne godziny z fotografem, zespołem, kamerzystą. Zazwyczaj to jest okres kiedy ostatecznie dopasowujesz suknię ślubną, masz przymiarki by leżała idealnie, łącznie z welonem i butami wszystko musi pasować!

Następnie próbna fryzura ślubna i próbny makijaż ślubny, wtedy rozstrzyga się co będzie zdobiło Twoje włosy, wianek czy kwiaty, a może subtelna opaska lub delikatna spinka? Jaki makijaż, niewidoczny czy nieco bardziej wyrazisty, w jakich kolorach, w jakim stylu? Panny młode korzystają zazwyczaj z usług profesjonalnych makijażystek i wizażystek. Profesjonalistka pomaga dobrać makijaż do typu urody, koloru sukni, fryzury i dodatków, a nawet pory roku!

Z własnego doświadczenia wiem, że dużo łatwiej jest podjąć decyzję kiedy mamy pojęcie w jakich kolorach znakomicie wyglądamy, czujemy się, no i co nam się podoba! Warto poszukać inspiracji co do makijażu ślubnego, bo do niego dodatki w postaci ślubnej biżuterii też muszą pasować!

Jeśli w ostatnim czasie plany dotyczące Twojego ślubu i wesela dynamicznie się zmieniały, chcesz maksymalnie dużo spraw załatwić online by nie narażać się niepotrzebnie, potrzebujesz inspiracji czy rady jak dokończyć swoją stylizację ślubną, terminy usług się pozmieniały i jesteś zdana sama na siebie, zobacz jak Nataliebeautyyy przygotowuje się do ślubu, wspierając przy okazji polskie marki. Może zainspirujesz się by wykonać makijaż samodzielnie i zobaczysz jak łatwo i szybko możesz wybrać i zarezerwować wymarzoną biżuterię ślubną. Korzystając z internetowej wypożyczalni biżuterii bez wychodzenia z domu dobierzesz biżuterię, która jest zawsze lśniąca, czysta i zdezynfekowana. Dostajesz ją pod drzwi lub korzystasz z opcji dostawy paczkomatem tam gdzie Tobie jest akurat po drodze. Bizumania ułatwia przygotowania ślubne bo w jednym miejscu, na bizumania.pl, masz ofertę ponad 7000 produktów! Jest to ogromna oszczędność czasu - wiemy, że jest on na wagę złota przed ślubem. Możesz zyskać nieco pieniędzy płacąc za dzień wypożyczenia zaledwie kilka procent wartości biżuterii ślubnej, a nie jej całą cenę. A jeśli spodobała się Tobie biżuteria ze stylizacji Nataliebeautyyy, sprawdź jej dostępność tutaj: kolczyki, naszynik.

Obejrzyj poniższy film i sprawdź sama jak przygotować się do ślubu i wesela w 2020 roku ograniczając kontakty i “dopiąć na ostatni guzik” swój wymarzony look nie wychodząc z domu!

fot. Propozycja stylizacji ślubnej według Nataliebeautyyy, makijaż polskimi markami, biżuteria ślubna z Bizumanii