Prezent na wieczór Panieński

Prezent na wieczór panieński to naprawdę ważny element przygotowań ślubnych. To tradycja połączona z przyjemnością i obecnością najważniejszych dla przyszłej panny młodych osób. To też spora dawka humoru i zabawy, prezentów.

Prezenty z okazji wieczoru panieńskiego dla przyszłej panny młodej mają jej ułatwić przejście ze stanu wolnego do zamężnego oraz przygotować ją do nowej roli, jak też umilić czas w nowym stanie cywilnym po ślubie. I tak jak czasy się zmieniają, tak i prezenty przybierają najrozmaitsze formy. Świadkowe i przyjaciółki starają się dobrać je najlepiej jak potrafią i trafić w gust przyszłej panny młodej.

A co byś powiedziała, gdybym Ci podsunęła pomysł na idealny prezent na wieczór panieński? Ba! Idealny prezent dla przyszłej panny młodej?

Wyobraź sobie, że dajesz przyszłej pannie młodej możliwość wyboru biżuterii na ślub, wesele, poprawiny, miesiąc miodowy, sesję zdjęciową, a jeśli dasz jej go trochę wcześniej to i nawet na wieczór panieński! I to za każdym razem innej, nie ciągle tej samej, ale takiej o jakiej zawsze marzyła w wyjątkowym dniu ślubu, seksownej i odważnej na wieczór panieński, eleganckiej i kobiecej na poprawiny czy dzień po ślubie, pięknej i kobiecej na miesiąc miodowy…

Wyobraź sobie, że nie musisz na to wydać ogromnej sumy…

I wyobraź sobie, że coś takiego istnieje, a jest to abonament na wypożyczanie biżuterii w BIZUMANII - Internetowej wypożyczalni biżuterii, jedynej w Polsce platformy umożliwiającej wypożyczanie biżuterii za ułamek ceny jej zakupu. Wtedy kiedy chcesz, kiedy potrzebujesz lub kiedy szukasz nietuzinkowego, a jednocześnie bardzo praktycznego i potrzebnego prezentu.

Wiadomo jak wydatki związane ze ślubem się mnożą… zawsze pojawiają się dodatkowe koszty. Wybierając abonament na biżuterię dasz nie tylko wyjątkowy prezent na wieczór panieński, ale też odciążysz nieco budżet pary młodej. Dasz też możliwość zabawy biżuterią i wyboru biżuterii. A ponadto mogłybyście zorganizować super babski wieczór i patrząc na kreacje pomóc jej dobrać dodatki na ślub, wesele, przymiarkę czy sesję zdjęciową. W abonamencie (w zależności od opcji), można wypożyczać raz, dwa lub kilka razy w miesiącu biżuterię w ilości dwóch, sześciu lub dziesięciu sztuk w jednej przesyłce. Wystarczy trzymać się łącznej wartości biżuterii i można dobierać dodatki ze złota, srebra i kamieni szlachetnych! A może i przy tej okazji dobierzecie biżuterie dla druhny czy świadkowej? Dla mamy lub teściowej? Możliwości jest wiele z abonamentem na biżuterię w BIZUMANII.

Oczywiście są osoby, które chcą mieć pamiątkę po ślubie, chcą mieć na zawsze wszystkie przedmioty związane z tym dniem, z tą chwilą… i jest to zupełnie zrozumiałe. Ale z drugiej strony, żyjemy w czasach gdzie dobra są już wytworzone w takiej ilości, że nie jesteśmy w stanie ich konsumować. Może warto otworzyć się na nowe możliwości jakie daje XXI wiek, korzystać z rzeczy wielokrotnie a nie jednorazowo, gromadzić wspomnienia a nie pudełka, pozwolić sobie tym samym na większą różnorodność, być bardziej w nurcie eko?

A poza tym każda panna młoda powinna mieć idąc do ślubu coś nowego, coś starego, coś niebieskiego i coś pożyczonego. Wypożyczając biżuterię z BIZUMANII z pewnością dajesz pannie młodej coś pożyczonego. Jak się uda to i coś niebieskiego. Będzie to dla niej coś nowego, choć samo w sobie może być czymś starym. I niech w ten sposób tradycji stanie się zadość!