Nowy sposób noszenia i korzystania z biżuterii, czyli biżuteria w abonamencie Bizumanii

Pamiętasz to uczucie kiedy otwierasz pudełko z biżuterią, której zawsze pragnęłaś? To uczucie, kiedy zakładasz ją na siebie i biegniesz do lustra? Jeśli doświadczasz tego więcej niż raz w roku… jesteś naprawdę szczęściarą. A może by tak zafundować sobie to odrobinę częściej?

Każda z nas pamięta to uczucie, większość z nas doświadcza tego jednak chyba zbyt rzadko. Teraz zrób to dla siebie - z BIZUMANIĄ możesz co miesiąc cieszyć się blaskiem wymarzonej biżuterii, poczuć się jak milion dolarów!

Specjalnie dla Was - kobiet takich jak my - stworzyliśmy abonament na wypożyczanie biżuterii, który pozwala wypożyczać, nosić i bawić się biżuterią kiedy chcesz, bez dodatkowych opłat, a co więcej, bez kaucji! Wiemy, że kaucja nie jest wygodnym rozwiązaniem, dlatego teraz możesz błyszczeć nie obciążając zbytnio budżetu!

Fot. Anna Krzywiak Photography

To idealne rozwiązanie dla zagonionych businesswoman, dla zapracowanych mam, dla kobiet pracujących, prowadzących firmy, dom. To też idealna propozycja dla tych z Was, które chcą korzystać z innych dodatków, a kupować nie lubią, #lesswaste.

Usiądź wygodnie, wybierz on-line dodatki na ważne spotkanie biznesowe w tym miesiącu, na zbliżający się ślub, może wesele kogoś z rodziny niebawem, no i coś specjalnego na wymarzony wyjazd we dwoje… A może tym razem na święta coś specjalnego? Sylwester… karnawał… okazji jest wiele, a bez okazji biżuterię nosi się najlepiej.

Za każdym razem kurier dostarczy Ci twoją biżuterię tam gdzie chcesz, lub odbierzesz ją z paczkomatu InPost, tam gdzie Tobie akurat jest po drodze. Za każdym razem z ogromną radością, a nawet podekscytowaniem otworzysz swoje pudełko z biżuterią, którą zawsze chciałaś mieć, którą zawsze chciałaś zobaczyć na sobie, którą zawsze chciałaś nosić! 

Nie gromadźmy rzeczy tylko wspomnienia...

Nie gromadźmy pudełek tylko spełniajmy marzenia!

Możesz zrobić sobie prezent lub osobie, o której pomyślałaś czytając ten tekst. Możesz też przesłać ukochanemu w ramach tych delikatnych, kobiecych sugestii co do prezentu. Nasza oferta jest dedykowana specjalnie dla Ciebie - dopasuj jeden z trzech planów do swoich potrzeb czy budżetu i ciesz się blaskiem prawdziwej biżuterii bez kaucji, na co dzień!