Najpiękniejsza biżuteria inspirowana stylem Lady Di

Lady Di ostatnio dosłownie "króluje" w domach za sprawą serialu “The Crown”, który można zobaczyć na platformie Netflix. My przyglądamy się jej jako ikonie stylu i poszukujemy biżuterii inspirowanej kolekcją księżnej Diany.

Może przy najbliższej okazji zechcesz poczuć się jak księżna, pokazać w stylowych dodatkach, niemal “wyjętych" z The Crown, a wypożyczonych z BIZUMANII, na ślubie, weselu czy innej okazji? Po co kupować na chwilę? Jeśli jesteś zwolenniczką #lesswaste kłopot poszukiwań masz już z głowy. Jeśli nie, bądź “wchodzisz” dopiero w temat wypożyczania, zamiast kupowania, nie martw się… to bardzo proste!

Klasyczny styl księżnej - jedna z jej ulubionych, perłowa kolia w towarzystwie kolczyków.

Perłowe chokery, szafirowe  pierścionki, diamentowe tiary i kolie…. błysk, blask, elegancja.

Szmaragdowy, balowy styl

Jeśli szmaragdowe klejnoty - to kolczyki i kolia lub naszyjnik.

Iście królewska kolia, czyli szafiry i szmaragdy… 

Jak na księżniczkę przystało to wszystko najlepiej nosić w towarzystwie tiary! Jak ona to robiła, że gdy nosiła “więcej” dodatków, to właśnie to “więcej” nigdy nie było przesadą?

Złoto, jeśli w wersji bez kamieni ozdobnych, to w formie prostej, wyrazistej i okazałej biżuterii. Klasyczne połączenie Diany to złote kolczyki i bransoletka, najlepiej noszone na co dzień lub na nie wymagające ścisłej etykiety spotkania. Złotych dodatków w internetowej wypożyczalni biżuterii znajdziesz naprawdę sporo!

Poniżej nieco więcej propozycji biżuterii w stylu Lady Diany:

Perłowa kolia to często wybierana ślubna biżuteria, teraz możesz ją nosić ze świadomością, że jest inspirowana look’iem księżnej Diany i poczuć się naprawdę jak ikona stylu! Do tego kolczykibransoletka i komplet z pereł gotowy! 

Bardziej budżetowa wersja naszyjnika z pereł w jej stylu wraz z bransoletką.   

 

W królewskim stylu...

Złota bransoletka z topazami i perłami słodkowodnymi, przyciągnie uwagę niejednej osoby.

Jako ślubny detal nadaje się idealnie!

Marzy Ci się naszyjnik z szafirami i perłami? Wraz z kolczykami z szafirami i perłami słodkowodnymi  to idealny zestaw na wesele lub wielkie wyjście!  

Wypożyczalnia biżuterii to nowy trend, rozwijany w duchu #sharingeconomy, dzięki któremu możesz wybierać dodatki inspirując się księżną Dianą dzisiaj, jutro ubrać się i wypożyczyć biżuterię w stylu Coco Chanel, a pojutrze... no właśnie na co masz ochotę pojutrze? Zajrzyj do BIZUMANII i komponuj swoją nową, wirtualną szkatułkę!

Zamawiaj! Noś! Wymieniaj!