BIZUMANIA partnerem akcji Gazety Wyborczej  #NIEPOSIADAM 

W kupowaniu jesteśmy wyspecjalizowani, w wypożyczaniu nie. Temat wypożyczania rzeczy, by ich nie kupować budzi nadal wiele emocji, jest wielu zwolenników tego pierwszego, jak i drugiego nurtu. Poznaj ofertę wypożyczalni czy subskrypcyjnego modelu korzystania z dóbr, zobacz zalety i miej wiedzę czy ten model jest dla Ciebie. Jedno jest pewne - warto mieć wybór by nie kupować, niż przymus kupowania.

Do niedawna chcieliśmy mieć jak najwięcej. Kupować, konsumować, wyrzucać. Ale coraz częściej widzimy, że nadmiar rzeczy w naszym życiu ma swoje wady. Trzeba na nie wydawać pieniądze, poświęcać czas i miejsce, a na koniec trzeba je jeszcze wyrzucić. Dlatego coraz częściej nie chcemy posiadać. Ważniejsze staję się dla nas używanie, korzystanie, współdzielenie. Własność nie buduje już naszej wartości. Zmieniamy produkty na usługi. Wykupujemy abonamenty, subskrypcje, wynajmujemy, pożyczamy. Wymieniamy się. Świadome "życie na abonament” sprawia, że w sposób bardziej przemyślany wybieramy rzeczy. Chcemy mieć tylko te, które są nam naprawdę potrzebne. A i to nie na zawsze. Tak zaczynamy projektować nasze życie i współtworzyć rynek. O tym, co to zmienia w naszym życiu, jakie są wady i zalety, piszemy na łamach Gazety Wyborczej, Wysokich Obcasów oraz w serwisach Wysokieobcasy.pl i Wyborcza.biz. 

źródło: Gazeta Wyborcza

Zapraszamy was na przestrzeni nadchodzących tygodni, do lektury projektu #nieposiadam, w którym poruszany jest bardzo ważny temat, ważny dla naszej przyszłości na tej planecie.

BIZUMANIA partnerem akcji Gazety Wyborczej #nieposiadam

Mamy przyjemność uczestniczyć jako partner tej akcji, dlatego usłyszycie nas głos w temacie #nieposiadania, #ekonomiiwspoldzielenia #wypozyczania.

Będziemy Was także na bieżąco informować o kolejnych publikacjach i wydarzeniach związanych z tą akcją, podejmowanych wspólnie z Gazetą Wyborczą oraz Wysokimi Obcasami. 

Szczegóły i informacje na https://wyborcza.pl/nieposiadam