Bizumania... bizu... biznes... - sesja biznesowa!

Wizerunek to sprawa, której w biznesie nie wolno pominąć! W czasach kiedy szybko żyjemy, natychmiast podejmujemy decyzje, pierwsze wrażenie ma niebagatelne znaczenie. Sesje wizerunkowe zwiększają szanse na sukces, warto przemyśleć też kwestię dodatków. Dobierz je samodzielnie lub skorzystaj z porady stylisty, a po odpowiednią biżuterię zajrzyj do internetowej wypożyczalni biżuterii!

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a wyrabiamy je sobie w ciągu pierwszych 10 - 15 sekund. Wszystko co wydarzy się po tym czasie, jest drugorzędne. Składa się na to szereg czynników i dodatków. Nieodłącznym elementem wizerunku jest biżuteria. Foto

Foto: Anna Krzywiak Photography

Sesje wizerunkowe zwiększają szanse na sukces, bo budują uporządkowany i profesjonalny obraz firmy czy przedsiębiorcy. Coraz większe znaczenie ma biżuteria biznesowa, stanowi ona swoistą kropkę na "i". Dobierać ją należy do swojego stylu, jak również do charakteru spotkania, bowiem inna pasuje do negocjacyjnych rozmów, inna na rozmowę kwalifikacyjną czy rekrutację, a inna na spotkanie z kontrahentami. Do notariusza założymy inne dodatki niż na biznesowy brunch. 

Dziękujemy za zaproszenie Basi Józefiak na sesje dla Sprawny Marketing, w której biżuteria z BIZUMANII brała udział. Uwielbiamy takie projekty, tym bardziej, że w BIZUMANII mamy spory wybór biżuterii w stylu formalnym czy biznesowym!

W sesji udział wzięli:

Sylistka: Basia Józefiak

Asystetka stylistki: Monika Binkowska

Fotograf: Damian Bartoszek

MUA: Paulina Frątczak, Paula Rychlewicz  

Biżuteria biznesowa czy do pracy nie musi być nudna, monotonna, pozbawiona formy lub tylko minimalistyczna. Musi być... dopasowana.

Zajrzyj do BIZUMANII i dopełnij swój wizerunek biznesowy!

Zamawiaj! Noś! Wymieniaj!